Nyomtatványok

Tételek száma: 368

cca 1900 Ricordo di Capri, album 20 db fekete-fehér képpel, zsinórfűzéses papírkötésben, 18x12 cm
17733.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1900 Állatok, 5 db illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából (közte egy színes), 30x24 cm
17734.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1900 Lago di Garda kihajtható leporelló litográfia, aranyozott vászon kötésben 20x84 cm + kísérő füzet. Kopással / Lithographic leporello
17735.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13

cca 1900 Hoff János csokoládégyár udvari szállító 5 db litho gyűjtőkép 7x11 cm
17736.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

17737.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1900-1910 4 db Székelykaput ábrázoló nyomat, papírok, kartonlapokon, 22x18 cm, 20x23 cm, 26x19 cm, 25x18 cm
17738.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1904-1905 Kereskedelmi Szakoktatás c. havilap. XIII. évf. 1-10. sz. (Teljes évfolyam, július-augusztusban nem jelent meg.)1904. szept. - 1905. jun. Szerk.: dr. Koltai Virgil. Kopott, foltos félvászon-kötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, egy lap hiányzik (235/236). A 7. szám valószínűleg kettős szám (7-8. sz.) Erre utal, hogy az oldalszámozás folyamatos (egy lap hiányzik, de az is a 7. szám előtt), és a tartalomjegyzék is VI-VII. számként hivatkozik rá.
17739.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1905 A Budapesti Asztalos Ipartestület tagjainak névsora, XVIII. évfolyam, 23p
17740.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1906 Ofner Schreib-Kalender für das Gemein-Jahr 1906. Bp., Rózsa Kálmán és neje. Német nyelvű naptár, számos illusztrációval, hirdetésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, szakadt borítóval.
17741.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1906-1907 Kereskedelmi Szakoktatás c. havilap. XV. évf. 1, 4-10. sz. Kopott, foltos félvászon-kötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, VII+1-32,213-532 p.
17742.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1907. Real Academia de Ciencias, spanyol folyóirat.
17743.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1909 Kimutatás az év II felében engedélyezett névváltoztatásokról vallási felekezet és állás feltüntetésével 44 p .
17744.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft