https://www.darabanth.com/hu/439-Gyorsarveres/439.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1500008/1904-1905-Kereskedelmi-Szakoktatas-c-havilap-XIII-evf-1-10-sz-Teljes-evfolyam-julius-aug~II2821220
2821220
17739
439
Printed Materials
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25 EUR, 3,75 USD
LeÃrás:
1904-1905 Kereskedelmi Szakoktatás c. havilap. XIII. évf. 1-10. sz. (Teljes évfolyam, július-augusztusban nem jelent meg.)1904. szept. - 1905. jun. Szerk.: dr. Koltai Virgil. Kopott, foltos félvászon-kötésben, kopott borÃtóval, intézményi bélyegzÅ‘vel, egy lap hiányzik (235/236). A 7. szám valószÃnűleg kettÅ‘s szám (7-8. sz.) Erre utal, hogy az oldalszámozás folyamatos (egy lap hiányzik, de az is a 7. szám elÅ‘tt), és a tartalomjegyzék is VI-VII. számként hivatkozik rá.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m