cca 1930-1940 A Péti Nitrogén Műtrágyagyár Rt. 2 db kiadványa: Pétfürdő 1938. Bp., Stádium-ny., 15 p. + Péti só nitrogén műtrágya gyakorlati alkalmazása. Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994) grafikáival illusztrálva. Bp., Klösz Coloroffset-ny., 6 sztl. lev. Kissé sérült borítóval.
cca 1930-1940 Chamonix Mont-Blanc. Georges Tairraz Photographe. Paris, Lévy et Neurdein, 10 t. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval, a könyvtest elvált a füzettől, bejegyzéssel, az elülső szennylap foltos.
cca 1930-1940 Tornával kapcsolatos nyomtatványok gyűjteménye: MOTESZ Magyar Országos Torna Szövetség jelentései és más részben képes nyomtatványok összesen 13 db
1932 Képes Krónika c. folyóirat fél évfolyama egybekötve, XIV. évf. 27-52. sz., 1932. II. félév. Szerk.: Gáspár Jenő. Bp., Központi Sajtóvállalat Rt. (Pallas-ny.) Számos fekete-fehér fotóval. Korabeli félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel.
1933-1935 Budapesti Hírlap képes mellékletei, rajta a kor ismert politikusaival, eseményeivel, 10 db, + 137 Uj Magyarság képes melléklete. + 1915 Tolnai Világlapja 1915. december 23., hiányos száma.