Nyomtatványok

Tételek száma: 368

cca 1930-1940 A Péti Nitrogén Műtrágyagyár Rt. 2 db kiadványa: Pétfürdő 1938. Bp., Stádium-ny., 15 p. + Péti só nitrogén műtrágya gyakorlati alkalmazása. Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994) grafikáival illusztrálva. Bp., Klösz Coloroffset-ny., 6 sztl. lev. Kissé sérült borítóval.
17794.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1930-1940 Chamonix Mont-Blanc. Georges Tairraz Photographe. Paris, Lévy et Neurdein, 10 t. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval, a könyvtest elvált a füzettől, bejegyzéssel, az elülső szennylap foltos.
17795.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1930-1940 Tornával kapcsolatos nyomtatványok gyűjteménye: MOTESZ Magyar Országos Torna Szövetség jelentései és más részben képes nyomtatványok összesen 13 db
17796.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1931 A Neptun Budapesti Evezős Egylet évi jelentése. 46 p + 10 t
17797.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1931 Bányászati és kohászati lapok 1-24. sz., 1931. jan. 2. - dec, 17. sz., LXIV. évf., 79. kötet.Teljes évfolyam. Szerk.: Litschauer Lajos, Schivetz Ferenc. Bp., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület, 532+8 p.+1 t. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.
17798.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1932 Képes Krónika c. folyóirat fél évfolyama egybekötve, XIV. évf. 27-52. sz., 1932. II. félév. Szerk.: Gáspár Jenő. Bp., Központi Sajtóvállalat Rt. (Pallas-ny.) Számos fekete-fehér fotóval. Korabeli félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel.
17799.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1933 Paris Sex-appeal háború előtti erotikus képes magazin egy száma, jó állapotban
17800.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1933 Paris magazine háború előtti erotikus képes magazin egy száma
17801.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1933 Paris Sex-appeal háború előtti erotikus képes magazin egy száma, kissé hiányos
17802.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1933 MÁV menetrend 50 p.
17803.

1933 MÁV menetrend 50 p.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1933-1935 Budapesti Hírlap képes mellékletei, rajta a kor ismert politikusaival, eseményeivel, 10 db, + 137 Uj Magyarság képes melléklete. + 1915 Tolnai Világlapja 1915. december 23., hiányos száma.
17804.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1934 Rákoskeresztúri Levente Egyesület báljának meghívója
17805.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft