Nyomtatványok

Tételek száma: 368

1952 "Villám. Vas megye dolgozó parasztjai, cséplőmunkásai!" Vasmegyei Pártbizottság propaganda röplapja, a hátoldalán gépelt értesítéssel, 21x14 cm
17902.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1953 Szabad Ifjúság 5 db egymás követő száma (IV. évf. 56-60. sz., 1953. márc. 7.-12.), a címlapokon Sztálin halálával és temetésével kapcsolatos hírekkel, fotókkal. Vegyes állapotban.
17903.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

1954 Jegy a Népstadionba az Aranycsapat 7:1 re végződött magyar-angol focimeccsére, a 6:3 visszavágójára Sérült / 1954 Ticket for the England vs Hungary match in Budapest. The return match of the 6:3.
17904.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1954 Budapesti Vörös Lobogó Sportkör, Nemzetközi atlétikai viadal versenyrendje. Bp., Állami-ny., 16 p. Tűzött papírkötés, enyhén viseltes.
17905.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17906.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1955-1967 Faipar, a faipar műszaki folyóirata, 8 db vegyes szám, nagyrészt jó állapotban
17907.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

17908.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17909.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17910.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17911.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17912.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1958 Budapesti Helyi Érdekű Vasút (BHÉV) menetrend, Bp.-(Rákosszentmihály, Csömör)-Gödöllő. Bp., Athenaeum-ny., 18 p. Középen hajtott, a borító kissé foltos.
17913.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft