Nyomtatványok

Tételek száma: 368

1952 Népsport VIII. évf. 156. sz., 1952. aug. 1., a Helsinki olimpia híreivel (ökölvívás: Papp László pontozással győzött, és már az elődöntőben van), kis lapszéli szakadásokkal, 4 p.
17890.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1952 Népsport VIII. évf. 153. sz., 1952. júl. 29., a Helsinki olimpia híreivel (Takács Károly és Szőke Kató olimpiai bajnok), kis lapszéli szakadásokkal, 4 p.
17891.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1952 Népsport VIII. évf. 160. sz., 1952. aug. 5., a Helsinki olimpia híreivel, 4 p.
17892.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1952 Népsport VIII. évf. 159. sz., 1952. aug. 4., a Helsinki olimpia híreivel (Búcsú az olimpiától), kis lapszéli sérülésekkel, 4 p.
17893.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1952 Népsport VIII. évf. 161. sz., 1952. aug. 7., a Helsinki olimpia híreivel (a magyar olimpikonok ünnepélyes fogadása; alul az Aranycsapat fotója), kis lapszéli sérülésekkel, 4 p.
17894.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1952 Népsport VIII. évf. 162. sz., 1952. aug. 8., a Helsinki olimpia híreivel (a magyar olimpikonok hazatérése), kisebb lapszéli sérülésekkel, 4 p.
17895.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1952 Népsport VIII. évf. 146. sz., 1952. júl. 22., a Helsinki olimpia híreivel (labdarúgás: Magyarország-Olaszország 3:0), kisebb lapszéli szakadásokkal, 4 p.
17896.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1952 Népsport VIII. évf. 152. sz., 1952. júl. 28., a Helsinki olimpia híreivel (Hódos Imre és Szilvásy Miklós olimpiai bajnok), kis lapszéli szakadásokkal, 4 p.
17897.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1952 Népsport VIII. évf. 151. sz., 1952. júl. 27., a Helsinki olimpia híreivel, kis lapszéli szakadásokkal, 4 p.
17898.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1952 Népsport VIII. évf. 150. sz., 1952. júl. 26., a Helsinki olimpia híreivel (Öttusa csapatunk olimpiai bajnok), kis lapszéli szakadásokkal, 4 p.
17899.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1952 Népsport VIII. évf. 148. sz., 1952. júl. 24., a Helsinki olimpia híreivel (Korondi Margit és Keleti Ágnes olimpiai bajnok), kisebb lapszéli sérülésekkel, 4 p.
17900.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1952 Népsport VIII. évf. 149. sz., 1952. júl. 25., a Helsinki olimpia híreivel (Csermák József világcsúccsal olimpiai bajnok), kisebb lapszéli szakadásokkal, 4 p.
17901.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft