Nyomtatványok

Tételek száma: 368

1939. Lovag Sándor: Százhúros hegedű. Irodalmi gyűjtemény, 6. kötet, 2 lapja szakadt sérült.
17842.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Cca. 1939. Ruszin-Magyar szabadságnapok meghívó.
17843.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1940 2 Dísztávirat Jáky Béla és Kalicza Erzsébet grafikájával
17844.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1940 A Jövőnk c. politikai hetilap IX. évf. 14. száma, 1940. ápr. 6., benne érdekes írásokkal, 4 p.
17845.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1940 Progressus 7. évf 3. szám. Német képes teknikai és gépipari magazin szakadt borítóval 154p.
17846.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1940 Szováta gyógyfürdő képes reklám kiadvány
17847.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1940 Vezettesse be e a telefont Budapesti Egységes Távbeszélő hálózat nagy nyomtatvány
17848.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1941 Pesti Hírlap naptára 1941 Erdély. Bp., 1941, Pesti Hírlap Rt., 160 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. Kopott
17849.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1941 Erdély honismertető folyóirat. Az Erdélyi Kárpár-Egyesület hivatalos értesítője. Igazgató: Dr. Balogh Ernő, főszerk.: Dr. Parádi Ferenc. 1941. XXXVIII. évf. 1-6.,8-9., 12. sz. A borítókon foltokkal, egy-két borítón szakadással.
17850.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1941 A Duna Palotában tartandó Közgazdász Bál meghívója.
17851.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1941 Bányászati és kohászati lapok 1-24. sz., 1941 jan-dec. , LXXIV. évf., 89. kötet.Teljes évfolyam. Szerk.: Jakóby László.Bp., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület, IV+470+16 p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.
17852.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1941 Országépítés, Nemzetpolitikai Szolgálat, I. évf. 7. szám, Teleki Pállal a címlapon.
17853.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft