Nyomtatványok Tételek száma: 368
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2878307
17842
439
Printed Materials
1939. Lovag Sándor: Százhúros hegedű. Irodalmi gyűjtemény, 6. kötet, 2 lapja szakadt sérült. 2878247
17843
439
Printed Materials
Cca. 1939. Ruszin-Magyar szabadságnapok meghívó. 2822894
17844
439
Printed Materials
cca 1940 2 Dísztávirat Jáky Béla és Kalicza Erzsébet grafikájával 2833363
17845
439
Printed Materials
1940 A Jövőnk c. politikai hetilap IX. évf. 14. száma, 1940. ápr. 6., benne érdekes írásokkal, 4 p. 2834168
17846
439
Printed Materials
cca 1940 Progressus 7. évf 3. szám. Német képes teknikai és gépipari magazin szakadt borítóval 154p. 2880842
17847
439
Printed Materials
cca 1940 Szováta gyógyfürdő képes reklám kiadvány 2876737
17848
439
Printed Materials
cca 1940 Vezettesse be e a telefont Budapesti Egységes Távbeszélő hálózat nagy nyomtatvány 2884233
17849
439
Printed Materials
1941 Pesti Hírlap naptára 1941 Erdély. Bp., 1941, Pesti Hírlap Rt., 160 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. Kopott 2885611
17850
439
Printed Materials
1941 Erdély honismertető folyóirat. Az Erdélyi Kárpár-Egyesület hivatalos értesítője. Igazgató: Dr. Balogh Ernő, főszerk.: Dr. Parádi Ferenc. 1941. XXXVIII. évf. 1-6.,8-9., 12. sz. A borítókon foltokkal, egy-két borítón szakadással. 2883219
17851
439
Printed Materials
1941 A Duna Palotában tartandó Közgazdász Bál meghívója. 2847803
17852
439
Printed Materials
1941 Bányászati és kohászati lapok 1-24. sz., 1941 jan-dec. , LXXIV. évf., 89. kötet.Teljes évfolyam. Szerk.: Jakóby László.Bp., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület, IV+470+16 p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal. 2885561
17853
439
Printed Materials
1941 Országépítés, Nemzetpolitikai Szolgálat, I. évf. 7. szám, Teleki Pállal a címlapon. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft