1842 Pesti Hírlap 159. sz. Julius 9. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, restaurált, a felső sarkain kis hiányokkal, 481-490 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gabonaárakkal.