1842 Pesti Hírlap 157. sz. Julius 3. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, restaurált, 465-472 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrenddel, gabonaárakkal.