Eisenmáyer Sándor - Göbel Coelestin: Állatgyógyászat avagy a lovak, szarvasmarhák, juhok, kecskék és sertések s egyéb hasznos háziállataink betegségeinek gyógyítása. Bp., 1885, Franklin, 304 p. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.