Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 327

Egri János: Elmebajnokság. 1000 új kérdés. Bp., 1984, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, a hátsó borító kissé sérült. A szerző, Egri János (1936- ) újságíró, műsorvezető által DEDIKÁLT példány.
19177.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
10

Balogh Alajos: Zalai ibolyák dalkönyv. Pest, 1839., Gyurian József, 4+159 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, bejegyzésekkel, kissé foltos lapokkal, hiányzó elülső szennylapokkal, a táblák belsején a papír hiányzik vagy sérült.
19178.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Világvárosi Regények 4 kötete: Forró Pál: Kvittek vagyunk, Lovászy Márton: Vadon-út 5., Gergely Márta: Egyikünk fölösleges, Gergely Márta: A félvér. Papírkötések.
19179.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Emlékkönyv Móra Ferenc 30 éves irói jubileumára. Bp., 1932, Móra Ferenc Emlékkönyv Szerkesztősége. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött széllel
19180.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Darholcz Kristóf: Utolsó trombitaszó. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel ellátta, a képeket vál.: Németh S. Katalin. Jankovics József utószavával. Bp., 1986, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 4000 példányban.
19181.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Aisopos meséi. Bp., é.n. ABC kiadó. Kiadói papírkötésben, papírborítóval
19182.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
26

1931 Irodalmi tájékoztató IX: évfolyam. 416p.
19183.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Aszlányi Károly: Brentford rendet csinál. Budapest, 1937, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés.
19184.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Salamon Béla: Hej színművész!... A szerző, Salamon Béla (1885-1965) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben
19185.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Moldova György: Égi szekér. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérülés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19186.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Sonnenfeld Zsigmond: Lenau Miklós élete és művei. Bp., 1882, Franklin-Társulat. 243 p. Kiadói papírkötés, sérült, részben javított gerinccel és borítóval, néhány lapon ceruzés és tollas aláhúzásokkal.
19187.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19188.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft