https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 327

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bónyi Adorján: A sárga kastély. A szerző, Bónyi Adorján által Suhay Imre altábornagy részére DEDIKÁLT példány. Bp., én., Légrády. Átkötött egészvászon-kötésben, lapok felső sarkain szúette lyukakkal.
1
19153.

Bónyi Adorján: A sárga kastély. A szerző, Bónyi Adorján által Suhay Imre altábornagy részére DEDIKÁLT példány. Bp., én., Légrády. Átkötött egészvászon-kötésben, lapok felső sarkain szúette lyukakkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Paulini Béla - Harsányi Zsolt: Háry János kalandozásai Nagyabonytul a Burgváráig. Kodály Zoltán kottáival és eredeti nép dalokkal. Paulini Béla rajzaival. Az egyik író és illusztrátor, Paulini Béla (1881-1945) író, újságíró, illusztrátor által DEDIKÁLT példány. Bp.,1926., Szerzők, (Budapesti Hirlap-ny.),109 p. Kottákkal, rajzokkal gazdagon illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, a borító sarkain gyűrődésekkel.
1
19154.

Paulini Béla - Harsányi Zsolt: Háry János kalandozásai Nagyabonytul a Burgváráig. Kodály Zoltán kottáival és eredeti nép dalokkal. Paulini Béla rajzaival. Az egyik író és illusztrátor, Paulini Béla (1881-1945) író, újságíró, illusztrátor által DEDIKÁLT példány. Bp.,1926., Szerzők, (Budapesti Hirlap-ny.),109 p. Kottákkal, rajzokkal gazdagon illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, a borító sarkain gyűrődésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szabó Lőrinc: Szavakkal nő a gyász. Posztumusz szonettek. Bp., Mikorkozmosz. Foltos. Kiadói papírkötésben
1
19155.

Szabó Lőrinc: Szavakkal nő a gyász. Posztumusz szonettek. Bp., Mikorkozmosz. Foltos. Kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
EUR
,
1,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Finta Sándor (Alexander Finta): A kisbojtár. Igaz történet a Mocskosról. / Herdboy of Hungary. The True Story of Mocskos. Ford.: Daróczy Sándor. A szerző rajzaival. Bp., 1990, R-Forma Kiadó. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
1
19156.

Finta Sándor (Alexander Finta): A kisbojtár. Igaz történet a Mocskosról. / Herdboy of Hungary. The True Story of Mocskos. Ford.: Daróczy Sándor. A szerző rajzaival. Bp., 1990, R-Forma Kiadó. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Agatha Christie 2 könyve: Gyilkosság meghirdetve. Ford.: Réz Ádám. Bp., 1977, Albatrosz Könyvek. + Egy marék rozs. (Bűnügyi regény). Ford.: Borbás Mária. Bp., 1977, Európa. Kiadói papírkötés, némileg viseltes borítókkal.
1
19157.

Agatha Christie 2 könyve: Gyilkosság meghirdetve. Ford.: Réz Ádám. Bp., 1977, Albatrosz Könyvek. + Egy marék rozs. (Bűnügyi regény). Ford.: Borbás Mária. Bp., 1977, Európa. Kiadói papírkötés, némileg viseltes borítókkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyar Eszter: Frici, Manó, Nudli és a többiek. Az aranyhörcsögök titokzatos élete. Bp., 2008, Magyar Ház. Kiadói papírkötés.
1
19158.

Magyar Eszter: Frici, Manó, Nudli és a többiek. Az aranyhörcsögök titokzatos élete. Bp., 2008, Magyar Ház. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fitz József köszöntése. Vál., szerk. és a bevezetőt írta: Pogány György. (Bp.), 1988, Magyar Bibliofil Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (641./1000) példány. Könyvárusi forgalomba nem került!
1
19159.

Fitz József köszöntése. Vál., szerk. és a bevezetőt írta: Pogány György. (Bp.), 1988, Magyar Bibliofil Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (641./1000) példány. Könyvárusi forgalomba nem került!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tandori Dezső: Szent Lajos lánchídja. Regény. Z-füzetek / 6. Bp., 1991, szerzői kiadás, 57+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés. Számozott (302./500) példány.
1
19160.

Tandori Dezső: Szent Lajos lánchídja. Regény. Z-füzetek / 6. Bp., 1991, szerzői kiadás, 57+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés. Számozott (302./500) példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fekete Gyula: Esztendőre vagy kettőre. Fekete Judit rajzaival. Ungvár-Bp., 1993, Trikolor - Intermix. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón némi kopással. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1
19161.

Fekete Gyula: Esztendőre vagy kettőre. Fekete Judit rajzaival. Ungvár-Bp., 1993, Trikolor - Intermix. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón némi kopással. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Széchenyi eszmevilága II. köt. Apáthy István, Imre Sándor, Pauler Ákos, Zsilinszky Mihály, Márki Sándor és Gaal Jenő tanulmányai. Kultura és Tudomány. Bp., 1914, Franklin-Társulat, 142+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, belül jó állapotban.
1
19162.

Széchenyi eszmevilága II. köt. Apáthy István, Imre Sándor, Pauler Ákos, Zsilinszky Mihály, Márki Sándor és Gaal Jenő tanulmányai. Kultura és Tudomány. Bp., 1914, Franklin-Társulat, 142+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vekerdy Tamás: Családom történeteiből. (Bp.), 1997, Filum. Kiadói papírkötés.
1
19163.

Vekerdy Tamás: Családom történeteiből. (Bp.), 1997, Filum. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kántás Balázs: Szamizdat. Közéleti versek. Készítette: Maczó János. Dunaharaszti, 2013, Nap, 14 p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 50 számozott példányban, ebből ez a 3. számú. A szerző által Gyimesi László részére DEDIKÁLT példány.
1
19164.

Kántás Balázs: Szamizdat. Közéleti versek. Készítette: Maczó János. Dunaharaszti, 2013, Nap, 14 p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 50 számozott példányban, ebből ez a 3. számú. A szerző által Gyimesi László részére DEDIKÁLT példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz