Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 327
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2841003
19225
439
Dorosmai János: Ferde magyar tornyok között. Aforizmák. Sopron, (1942.) Király Nyomda. 39 l. Tűzve, kiadói borítékban 2841013
19226
439
Bródy László A huszonötödik ucca Bp., 1923. Athenaeum. 80 p. A kötet címlapját Zobor Jenő rajzolta. Kiadói, illusztrált papírborítóban.DEDIKÁLT! 2842108
19227
439
Rácz László: Porszem a viharban. New York, 1965. Amerikai Magyar Szó. 194 p. Kiadói, javított papírborítóban. 2798868
19228
439
[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Tapasztalatok, vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., é.n., Közdok. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés. 2832650
19229
439
900
Lovas István: "Liberális kiütések." DEDIKÁLT példány. Bp.,2001,Kairosz. Kiadói papírkötésben 2498785
19230
439
Faludy György: Villon balladái. Bp., é.n. Officina. Kiadói, kiss sérült papírkötésben. 2706280
19231
439
Dr. Tornyai János: Fáklya az Isten kezében. Bp., é.n., Madách-ny., 322 p. Kiadói illusztrált papírkötés, ázott, foltos, viseltes borítóval, néhány lapon kisebb ázásnyomokkal, foltokkal. 2706014
19232
439
Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp., 1902, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 308+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. 2706190
19233
439
Turgenyev, Ivan: Napkelte előtt. Ford. és a bevezető tanulmányt írta: Trócsányi Zoltán. Bp., 1947, Dante. Kissé sérült kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel. 2713175
19234
439
Bodolay Géza: Versek szebben. Bp., 2001. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2713204
19235
439
Gömör Tamás: A túlélő. DEDIKÁLT! Bp., 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2706246
19236
439
Osbourne, Lloyd: Sportszerelem. Ford.: Ruzitska Mária. Milliók Könyve 169. sz. Bp., 1928, Singer és Wolfner, 64 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, viseltes állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft