https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 327

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dorosmai János: Ferde magyar tornyok között. Aforizmák. Sopron, (1942.) Király Nyomda. 39 l. Tűzve, kiadói borítékban
1
19225.

Dorosmai János: Ferde magyar tornyok között. Aforizmák. Sopron, (1942.) Király Nyomda. 39 l. Tűzve, kiadói borítékban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bródy László A huszonötödik ucca Bp., 1923. Athenaeum. 80 p. A kötet címlapját Zobor Jenő rajzolta. Kiadói, illusztrált papírborítóban.DEDIKÁLT!
1
19226.

Bródy László A huszonötödik ucca Bp., 1923. Athenaeum. 80 p. A kötet címlapját Zobor Jenő rajzolta. Kiadói, illusztrált papírborítóban.DEDIKÁLT!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rácz László: Porszem a viharban. New York, 1965. Amerikai Magyar Szó. 194 p. Kiadói, javított papírborítóban.
1
19227.

Rácz László: Porszem a viharban. New York, 1965. Amerikai Magyar Szó. 194 p. Kiadói, javított papírborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Tapasztalatok, vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., é.n., Közdok. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
1
19228.

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Tapasztalatok, vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., é.n., Közdok. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lovas István: "Liberális kiütések." DEDIKÁLT példány. Bp.,2001,Kairosz. Kiadói papírkötésben
1
19229.

Lovas István: "Liberális kiütések." DEDIKÁLT példány. Bp.,2001,Kairosz. Kiadói papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Faludy György: Villon balladái. Bp., é.n. Officina. Kiadói, kiss sérült papírkötésben.
1
19230.

Faludy György: Villon balladái. Bp., é.n. Officina. Kiadói, kiss sérült papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Tornyai János: Fáklya az Isten kezében. Bp., é.n., Madách-ny., 322 p. Kiadói illusztrált papírkötés, ázott, foltos, viseltes borítóval, néhány lapon kisebb ázásnyomokkal, foltokkal.
1
19231.

Dr. Tornyai János: Fáklya az Isten kezében. Bp., é.n., Madách-ny., 322 p. Kiadói illusztrált papírkötés, ázott, foltos, viseltes borítóval, néhány lapon kisebb ázásnyomokkal, foltokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp., 1902, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 308+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
19232.

Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp., 1902, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 308+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Turgenyev, Ivan: Napkelte előtt. Ford. és a bevezető tanulmányt írta: Trócsányi Zoltán. Bp., 1947, Dante. Kissé sérült kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
1
19233.

Turgenyev, Ivan: Napkelte előtt. Ford. és a bevezető tanulmányt írta: Trócsányi Zoltán. Bp., 1947, Dante. Kissé sérült kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bodolay Géza: Versek szebben. Bp., 2001. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
19234.

Bodolay Géza: Versek szebben. Bp., 2001. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gömör Tamás: A túlélő. DEDIKÁLT! Bp., 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19235.

Gömör Tamás: A túlélő. DEDIKÁLT! Bp., 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Osbourne, Lloyd: Sportszerelem. Ford.: Ruzitska Mária. Milliók Könyve 169. sz. Bp., 1928, Singer és Wolfner, 64 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, viseltes állapotban.
1
19236.

Osbourne, Lloyd: Sportszerelem. Ford.: Ruzitska Mária. Milliók Könyve 169. sz. Bp., 1928, Singer és Wolfner, 64 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz