Magángyűjtemény a Gödöllői kiállításról

Tételek száma: 400

Fém gyertyatartó pár, kopott. 24 cm
20782.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ortyatartó 15x8 cm Réz. XIX. sz.
20783.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
10

WMF jelzett ezüstözött szecessziós kiöntő, Kopással 23 cm,
20784.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Vázapár. Ón és üveg. XIX.sz. Hibátlan 22 cm
20785.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
19

Sareguemines fogkefe tartó. Matricás, jelzett, kis kopással 23 cm
20786.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
18

Antik elefántcsont 4 db római isten szobor. Csont, fa. Lakkozott. XIX. sz. 10 cm
20787.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Empire kínáló kézi üveg, Aranyozott réz lábbal. D: 20 cm, m 13 cm
20788.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Ezüst (Ag) váza. Jelzett 182 g 23 cm
20789.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
10

1909 Theresianist Piknik 2 db emléktárgy az 1909 es és 1921-es piknikről. Aranyozott bőr dobozkák, litho képpel / Theresianist picnic 2 commemorative objects. Gold painted bronze 9x8 cm, 13x9 cm
20790.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

fehér napernyő 1880 nyél-dísz és vászon sérült
20791.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Jeanne D'Arc. Ón szobor m: 32 cm sz: 18 cm XIX: sz.
20792.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
13

IX. Piusz pápa sziluettje. Levélnehezék Üveg, márvány, tejüveg. 13 cm
20793.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft