Magángyűjtemény a Gödöllői kiállításról

Tételek száma: 400

Fa dobozka, kézzel festett miniaturával lovas vadász jelenettel 8 cm
20770.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Elefántcsont dáma szobor. Fa alapon. 9 cm
20771.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Szecessziós ezüstözött kínáló tál üveg betéttel d: 10 cm
20772.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Bőr irattartó mappa monogrammal 25x17 cm
20773.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Mini franciakártya pakli, komplett, kártyailleték bélyeggel. XIX. sz. vége. Bőr tokban, bőr borítású fadobozban. 10x6 cm
20774.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Úti oltár, triptichon. XIX. sz. Aranyozott bőr, litografált képekkel.Jó állapotban, de zsanérok nélkül. 32x29 cm
20775.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Szecessziós kézi tükör. Gazdagon díszített ezüstözött fém 33 cm
20776.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Mini mikroszkóp tárgylemezekkel, eredeti, kissé sérült dobozában 8x7 cm Leírással
20777.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
10

Egykezes sütemény kínáló. Réz, kézzel festett aranyozott üveg. cca 1850. kopott. d_: 16 cm
20778.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

cca 1850 bádog süteményesforma 8 cm
20779.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Angyal szobor. Tűziaranyozott vas. Fa alapon. XVIII. sz. 26 cm
20780.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
11

Házi oltár, XVIII.sz. faragott fa, réz, Benne korabeli faragott fa szobor. két rejtett fiókkal, szép állapotban 39 cm
20781.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft