Magángyűjtemény a Gödöllői kiállításról

Tételek száma: 400

Faragott fa kulcstartó fali fadoboz kulcsos,, eleje lejár. 45x36 cm
20730.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1900 Bádog szélkakas. 42 cm
20754.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1960 kék fém szódásüveg autosyphon 32 cm
20758.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

XIX. sz. vége csatajelenet domborkép fémlemez fa keretben. Külső méret 26x37 cm
20759.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Cousin jelzéssel: Velencei látkép Olaj, vászon, dekoratív fa keretben 18x25 cm
20760.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
29

Ism jelzéssel: A Doge palota Velencében. Akvarell, papír, dekoratív fa keretben. 23x35 cm Keret 57x65 cm
20761.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

XIX-XX. sz. Főleg asztalos szerszámok 5 db kovács kalapács, különféle, két gyalu
20762.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1960 Felelőtlen Benő lakótárs plakát fóliázva 80x60 cm
20763.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1800 Antik vas olló 26 cm
20766.

cca 1800 Antik vas olló 26 cm

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Nagy méretű parfümös üveg jelzett ezüst peremmel. Csiszolt dugóval. 18 cm
20767.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Parfümös üveg. Csiszolt dugós nehézüveg. Minimális lepattanással 15 cm
20768.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Exkluzív fotóalbum vizitkártyának. Közepén miniatúrával, kézzel festett, körül litho városképekkel, bőr, réz rátétekkel
20769.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft