Magángyűjtemény a Gödöllői kiállításról Tételek száma: 400
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2868744
20730
438
Private Collection from the Gödöllö exhibition
Faragott fa kulcstartó fali fadoboz kulcsos,, eleje lejár. 45x36 cm 2868625
20754
438
cca 1900 Bádog szélkakas. 42 cm 2868684
20758
438
cca 1960 kék fém szódásüveg autosyphon 32 cm 2868371
20759
438
24000
XIX. sz. vége csatajelenet domborkép fémlemez fa keretben. Külső méret 26x37 cm 2868369
20760
438
Cousin jelzéssel: Velencei látkép Olaj, vászon, dekoratív fa keretben 18x25 cm 2868365
20761
438
28000
Ism jelzéssel: A Doge palota Velencében. Akvarell, papír, dekoratív fa keretben. 23x35 cm Keret 57x65 cm 2868358
20762
438
30000
XIX-XX. sz. Főleg asztalos szerszámok 5 db kovács kalapács, különféle, két gyalu 2868343
20763
438
1960 Felelőtlen Benő lakótárs plakát fóliázva 80x60 cm 2868652
20766
438
cca 1800 Antik vas olló 26 cm 2859324
20767
438
Nagy méretű parfümös üveg jelzett ezüst peremmel. Csiszolt dugóval. 18 cm 2859319
20768
438
Parfümös üveg. Csiszolt dugós nehézüveg. Minimális lepattanással 15 cm 2859155
20769
438
Exkluzív fotóalbum vizitkártyának. Közepén miniatúrával, kézzel festett, körül litho városképekkel, bőr, réz rátétekkel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft