Militária

Tételek száma: 60

Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz kitüntetés T:2  Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration C:XF
33343.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" fém kitüntetés mellszalaggal T:1- Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" Br decoration with ribbon C:AU
33344.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ausztria DN "5 éves szolgálati érdemérem, bronz fokozat" Br kitüntetés mellszalagon T:2 Austria ND "5 years Military Service Bronze Grade" Br medal with ribbon C:XF
33345.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16

Franciaország 1797. "Napóleon itáliai hadjárata" kétoldalas fém emlékérem (33mm) T:1-,2 félrecsúszott veret France 1797. "Napoleon's campaign in Italy" two-sided metal medallion (33mm) C:AU,XF shifted strike
33346.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
22

33347.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Románia DN "Hősök kultuszának jelvénye 1916-1919" részben festett fém jelvény szalaggal T:2- Romania ND "The Cult of Heroes 1916-1919" partially painted metal badge with ribbon C:VF
33348.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Szerbia 1876. "Bátorságért" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, peremen "J.C. (Joseph Christlbauer)" gyártói jelzéssel, zsinórral és 3db Habsburg címeres gombbal T:2 patina Serbia 1876. "Medal for Bravery" Ag decoration without ribbon, on the edge with "J.C. (Joseph Christlbauer)" makers mark, with cord and 3pcs of buttons with Habsburg coat of arms C:XF patina
33349.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Szerbia 1912. "Vitézségi érem" jelzetlen Ag kitüntetés, mellszalag nélkül T:2- Serbia 1912. "Bravery Medal" Ag decoration without hallmark and ribbon C:VF
33350.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15

Szerbia 1912. "Első Balkán-háború Emlékérem" aranyozott Br emlékérem nem saját mellszalaggal T:2 Serbia 1912. "Commemorative Medal for the First Balkan War" gilt Br medal with not the original ribbon C:XF
33351.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15

Szovjetunió DN "A Szovjetunió páncélozott fegyvere 1941-1945" fém jelvény (~100db) gyári csomagolásban T:1 Soviet Union ND "Armored weapons of the USSR" metal badge (~100pcs) in original packing C:UNC
33352.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

4db-os jelvény és kitüntetés szalagsáv tétel, közte 1970. "1945-1970. 25. Díszszemle", ~1960-1970. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény (27x46mm) T:1-,2
33353.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

33354.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft