Militária

Tételek száma: 60

33318.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1-  Hungary 1957. "Workers' and Peasants' Rule Medal" gilt, enamelled Br decoration on ribbon with miniature ribbon in original case C:AU NMK 700.
33319.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:2 NMK 618.
33320.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1954. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon T:2 NMK 618.
33321.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

33322.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

~1960-1970. "Munkásőr Parancsnoki Iskola" műgyantás fém jelvény (33x23mm) T:1-
33323.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

33324.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1- NMK 696.
33325.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1964. "Munkásőr Emlékérem" Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- NMK 708.
33326.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

33327.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 15, 20, 25, 30 év" (5xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, tokban, kitüntetés tartó pánttal, az egyikhez igazolvány, T:2 némelyiken kis zománchiba, sérült, firkált tok
33328.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

33329.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft