Militária

Tételek száma: 60

1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" Fe kitüntetés mellszalagon T:2 oxidáció Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" Fe decoration with ribbon C:XF oxidation NMK 229.
33306.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16

1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, gyártói jelzés nélkül (57x37mm) T:2 zománchibák Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, on the back two oblique bands, without maker's mark (57x37mm) C:UNC  NMK 334.
33307.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" "Pro Deo et Patria (Az Istenért és a Hazáért) 1914-1918" ezüstözött, peremén jelzett Br emlékérem fül nélkül (36mm) T:2-,3 ph., patina, kopott ezüstözés Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" "Pro Deo et Patria (For God and Homeland) 1914-1918" silver-plated, marked Br on the edge medallion without ear (36mm) C:VF,F edge error, patina, worn silver-plating
33308.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, fémjel nélkül T:2,2- ph. Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with ribbon, without hallmark C:XF,VF egde error NMK 418.
33309.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930-1940. "Levente lövész" nagyméretű Cu jelvény (48mm) T:2,2- patina, a hátulján a tartópánt letört
33310.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:XF edge error NMK 427.
33311.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

33312.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

33313.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 029,81
1 187,50

~1939-1945. A 208. / 7. Munkásszázad zománcozott gomblyukjelvénye, hátoldalon "MORZSÁNYI VÁCI UTCA 26 BUDAPEST" gyártói jelzéssel, a Sallay: Seregszemle fémben, zománcban nem szerepel! (12x20mm) T:2 zománchiba
33314.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán T:2 patina NMK 428.
33315.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation NMK 428.
33316.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1944. "Ezüst Polgári Honvédelmi Érdemkereszt" ezüstözött hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal, eredeti tokban T:1-,2 Hungary 1944. "Silver Civil Home Defence Cross" silver plated war metal decoration with original ribbon, in original case C:AU,XF NMK 477.
33317.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft