Wendt, (Johann) János dr.: A' bujakórság vagyis Vénusi nyavalya a' maga egész kiterjedésében és minden formájiban ~ szerint. Németből fordítva Horvát József... által.
Pesten, 1830. Hartleben (Trattner ny.) XII+(1)+14-241+(6)p. Korabeli vászonkötésben. Néhány levél enyhén foltos, az első két lap restaurált