Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 52

Siklódy Lőrinc (1876 Ditró -1945 Budapest): Palóc menyecske. Öntött, patinázott bronz, márvány talpon. Jelzett. m: 50 cm
11719.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
687,50

KM jelzéssel: Nonfiguratív kompozíció I. Márvány, hibátlan m: 20 cm
11720.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Agár kutya szobor. Bronz, mészkő talapzaton. Jelzés nélkül 30x27 cm
11721.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ülő Buddha bronz szobor, kopásnyomokkal, m: 19,5 cm
11722.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Keleti faszobor, talapzata sérült, m: 19* cm
11723.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Frederic Remington (1861-1909): Amerikai indián lovon. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett, puskája elhajlott, m: 33 cm
11724.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Jelzés nélkül: Téglát dobó férfi. Patinázott spiáter, márvány talapzaton. M: 27cm
11725.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Borbás Tibor (1942-1995): Bartók Béla. Terakotta, jelzett, kopásnyomokkal, m:28cm
11726.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Jelzés nélkül: Erdő. Fafaragás. hibátlan. 46x25x3cm
11727.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Jelzés nélkül: Anonymous. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, m: 16cm
11728.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

11729.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Máté János (1938-2014): Bronz fali dísztányér, jelzett, d: 18 cm
11730.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft