Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 52

Jelzés nélkül, vár, bronzírozott, márványtalapzaton, m: 15cm
11743.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

AS jelzéssel: Mózes műgyanta őrlemény szobor, márvány talapzaton, m: 26 cm
11744.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dél amerikai indián lány faragott kő jelzés nélkül 10 cm
11745.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Keleti fafaragás 30cm
11746.

Keleti fafaragás 30cm

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Lucchesi Faro: Wolfgang Amadeus Mozart (1756 - 1791), epoxi gyanta, kopott, m:23cm
11747.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Zajácz Tamás (1952-): Nyár. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 49x35,5 cm
11748.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Zajácz Tamás (1952-): Ágas-bogas. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 90x61 cm
11749.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Zajácz Tamás (1952-): Ősz. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 49x35,5 cm
11750.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Jelzés nélkül: Egzotikus férfi fej. Kerámia, fa talapzaton, kopott. M:24cm
11751.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Zajácz Tamás (1952-): Napraforgók. Bőr falikép, festett, jelzett a hátoldalán, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal, 70x50 cm
11752.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Afrikai harcos figura, faragott fa, m:27cm
11753.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Afrikai faragott fa fali maszk, h: 37cm
11754.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft