Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 184

19000.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 355,01
1 562,50

19001.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
921,41
1 062,50

19002.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
813,01
937,50

Arany (Au/14) Opálköves gyémánt (0,07ct) gyűrű, rozé és fehérarany, jelzett, 54-es méret, bruttó:4,15g (Certifikáttal)
19003.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
687,50

Arany (Ag/18k) Certina quartz szerkezetű férfi karóra, karcokkal, dátumkijelzős, bőr szíjjal, hátulján véset: Lars Anderson, működik, d:35mm, jelzett, nettó: cca. 10g
19004.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

Arany (Au/14) Moissanite ékítéses (0,94ct) gyűrű, fehérarany, jelzett, 53-as méret, bruttó:4,4g (GLOBAL GEMOLOGICAL RESEARCH ASSOCIATION Certifikáttal)
19005.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

Ezüst(Ag) pezsgősvödör, belevaló ezüst(Ag) palacktartóval, jelzett, 20×11×15 cm, nettó: 586 g
19006.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
437,50

Ezüst (Ag) kandeláber, 4 ágú, jelzett, kopásnyomokkal, m:48cm, nettó:715g
19007.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
352,30
406,25

Ezüst (Ag) Talpú, fodros, üveg, kínálótál, jelzett, kopásnyomokkal, m:24cm, nettó:163g
19008.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Ezüst (Ag) hólyagos kerek tálca, jelzett, d:29cm, nettó:320g
19009.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Ezüst (Ag) Art Deco hólyagos tálca, jelzett, 35x24cm, nettó:475g
19010.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

Ezüst (Ag) kanna, 13 latos antik fémjellel, fa füllel, horpadásokkal, sérült, bruttó: 262g, m:15cm
19011.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft