Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 184

Ezüst (Ag) füles tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 339g, 40,5x15cm
19012.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13

Ezüst (Ag) Serleg vésett feirattal (A nagy dunai árvíz elleni védekezés irányításában kifejtett kimagasló munkájáért szeretettel és megbecsüléssel, OVF MSZMP szervezete és szakszervezete) jelzett, nettó:419g, m:34cm
19013.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88
10

19014.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Ezüst (Ag) kígyóbör karkötő, ezüst veretekkel, kopott, jelzett, bruttó:50g, d: 19 cm
19015.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Ezüst (Ag) tubákos szelence, vésett motívumokkal, jelzett, 7,5x5x2cm, nettó:61g
19016.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
9

Ezüst (Ag) Pitykegomb türkizekkel ékítve, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, bruttó:8,2g, cca.3cm
19017.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

19018.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

19019.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

19020.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

19021.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, jelzett, h: 1,1 cm, bruttó: 2,3 g
19022.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) fülbevalópár életfás motívummal, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 2,65 g
19023.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft