Réz talpas antik kaspó, jelzett: Ville de Dinant. Ferde, kopott, d: 16... https://www.darabanth.com/hu/408-Gyorsarveres/408.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~8/Rez-talpas-antik-kaspo-jelzett-Ville-de-Dinant-Ferde-kopott-d-16-cm-m-21-cm~II2522849
2522849
11740
408
Antique
Leírás: Réz talpas antik kaspó, jelzett: Ville de Dinant. Ferde, kopott, d: 16 cm, m: 21 cm
: nagy_andras