Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 87
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2489349
11676
408
400000
Antique
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
2532391
11677
408
28000
Antique
Hőmérő kályha mellett álló ember figurális díszítéssel. Anglia, XIX. sz. Bronz, alabástrom. Működő hőmérő, kopott. 49 cm 2529228
11678
408
30000
Antique
Üveg hattyú ezüst(Ag) rátéttel, jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 13,5 cm, m: 13 cm 2531046
11679
408
24000
Antique
Berndorf japonizáló dísztányér. Réz, XX. sz. eleje. Falra akasztható.Jelzett. d: 24, 5 cm 2522921
11680
408
Antique
Dzsem kínáló. Historizáló réz, üveg betéttel (kis sérüléssel) m:24 cm 2530454
11681
408
Antique
Opera cilinder - chapeau claque (klakk). cca 1920. Jelzett, eredeti díszes dobozában. Jó állapotban 2444638
11682
408
Antique
Csont nyelű sétapálca Fa, fém és csont. Ébenfeketére pácolt és politúrozott pálca,fölül ezüstözött gyűrűkkel. XIX. század vége, Korának megfelelő állapotban. H: 87 cm 2526996
11683
408
80000
Antique
Antik arab váza, ón berakásos réz, kopott, ferde, arabeszk motívummal. Felirat: "A tudás hasznos mindenkinek", m: 22cm 2524136
11684
408
30000
Antique
Márvány posztamens, réz alappal, jó állapotban, m: 67 cm 2527086
11685
408
Antique
Antik fém, masszív, értékőrző láda kulccsal, Jelzett kulcs: Arnheim Budapest - Berlin. 1910 körül. Kopott. Zár működik! 29x22x11,5cm 2488489
11686
408
15000
Antique
Magyar Tenisszövetség örökös vándordíja Magyarország ifjúsági fiú csapatbajnokának. 1946-1979 évek bajnokainak felvésésével. Ezüstözött alpakka, fa talapzaton.Kopott 33 cm 2532396
11687
408
Antique
Szecessziós bronz női fejes dísz tál. Jelzés nélkül, repedéssel. d: 32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft