https://www.darabanth.com/hu/406-Gyorsarveres/406.0/Konyvek/Konyvek-Idegen-nyelvu-konyvek~1000019/Alphonse-Daudet-Aventures-Prodigieuses-de-Tartarin-de-Tarascon-Paris-1887-E-Dentu-Francia-nye~II2512852
2512852
17227
406
Books: Other languages
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
LeÃrás:
Alphonse Daudet: Aventures Prodigieuses de Tartarin de Tarascon. Paris, 1887., E. Dentu. Francia nyelven. Szövegközti és szÃnes képtáblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, foltos lapokkal, egy-két illusztrációt kiszÃneztek.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m