https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 8

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Petor Tatár: Zivot a smrti patkó bandi-ho powestného vodca zbojnikov. pest, 1865. Papírkötés, viseltes állapotban.
1
17224.

Petor Tatár: Zivot a smrti patkó bandi-ho powestného vodca zbojnikov. pest, 1865. Papírkötés, viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
M. L. Enduran: Le Robinson du Jour de l'an. Étrennes pour les Enfants. Limoges, 1860., Ardant Fréres, 48 p.+ 4 (színezett litográfia) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
1
17225.

M. L. Enduran: Le Robinson du Jour de l'an. Étrennes pour les Enfants. Limoges, 1860., Ardant Fréres, 48 p.+ 4 (színezett litográfia) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Breville, Guyard de: Histoire de Pierre du Terrail, dit le Chevalier Bayard, sans peur et sans reproche. Nouvelle Edition. Paris, 1810, Librairie Associes. 346 p + 1 t. (rézmetszetű illusztráció). Francia nyelven. Aranyozott gerincű, kissé sérült egészbőr kötésben, enyhén dohos, néhány lap kissé foltos, belső kötéstáblán korabeli beragasztott ajándékozási sorokkal, előzéklapon régi tulajdonosi névbejegyzéssel. / full leather binding, some pages a bit spotty.
1
17226.

Breville, Guyard de: Histoire de Pierre du Terrail, dit le Chevalier Bayard, sans peur et sans reproche. Nouvelle Edition. Paris, 1810, Librairie Associes. 346 p + 1 t. (rézmetszetű illusztráció). Francia nyelven. Aranyozott gerincű, kissé sérült egészbőr kötésben, enyhén dohos, néhány lap kissé foltos, belső kötéstáblán korabeli beragasztott ajándékozási sorokkal, előzéklapon régi tulajdonosi névbejegyzéssel. / full leather binding, some pages a bit spotty.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Alphonse Daudet: Aventures Prodigieuses de Tartarin de Tarascon. Paris, 1887., E. Dentu. Francia nyelven. Szövegközti és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, egy-két illusztrációt kiszíneztek.
1
17227.

Alphonse Daudet: Aventures Prodigieuses de Tartarin de Tarascon. Paris, 1887., E. Dentu. Francia nyelven. Szövegközti és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, egy-két illusztrációt kiszíneztek.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Hernandez, Jose: Martin Fierro. El Gaucho Martin Fierro. La Vuelta de Martin Fierro. Segunda Edicion. Buenos Aires, é.n., Peuser. Alberto Güiraldes rajzaival illusztrálva. Spanyol nyelven. Kiadói borjúbőr-kötésben, sérült borítással.
1
17228.

Hernandez, Jose: Martin Fierro. El Gaucho Martin Fierro. La Vuelta de Martin Fierro. Segunda Edicion. Buenos Aires, é.n., Peuser. Alberto Güiraldes rajzaival illusztrálva. Spanyol nyelven. Kiadói borjúbőr-kötésben, sérült borítással.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
3 db modern Szaúd-Arábiával kapcsolatos könyv: Arab nyelvű kiadvány az ország történelméről, gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, borító hátoldala kissé foltos. + Kyle L. Pakka: The energy within. A photo history of the People of Saudi Aramco. Dahahran, 2006, Saudi Aramco. 153p. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. + Arab és angol nyelvű fotóalbum. Kiadói papírkötés.
1
17229.

3 db modern Szaúd-Arábiával kapcsolatos könyv: Arab nyelvű kiadvány az ország történelméről, gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, borító hátoldala kissé foltos. + Kyle L. Pakka: The energy within. A photo history of the People of Saudi Aramco. Dahahran, 2006, Saudi Aramco. 153p. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. + Arab és angol nyelvű fotóalbum. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Cultural heritages of Korea. Pyongyang, 1957, Foreign Languages Publishing House. Orosz, angol, koreai és kínai (?) nyelven. 217p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval
1
17230.

Cultural heritages of Korea. Pyongyang, 1957, Foreign Languages Publishing House. Orosz, angol, koreai és kínai (?) nyelven. 217p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Rider Haggard, Henry: Eric Brighteyes. With numerous illustrations by Lancelot Speed. London, 1891, Longmans, Green and Co., XIV+319+16 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Angol nyelven. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé sérült lapszélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal. A könyv végén néhány felvágatlan lappal.
1
17231.

Rider Haggard, Henry: Eric Brighteyes. With numerous illustrations by Lancelot Speed. London, 1891, Longmans, Green and Co., XIV+319+16 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Angol nyelven. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé sérült lapszélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal. A könyv végén néhány felvágatlan lappal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
11
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz