Tétel

Kikiáltási ár:

50 000 Ft
135,50 EUR, 156,25 USD

Leírás:

[Holberg, Ludvig]: Klimius Miklósnak Föld alatt való utja mellyben a' Földnek ujj tudománya, és az ötödik birodalomnak historiája adattatik elöl. B. Abelinus könyves házában találtatott, és deákbol magyar nyelvre fordíttatott Györfi Jósef veszprémi prókátor által. Pozsony, 1783, Patzko Ferentz. 1t. (pótol címkép), [8], 430 p Címkép, címlap igényes másolattal pótolt, három lap kis (javított) hiánnyal, enyhén foltos lapok. Későbbi aranyozott félvászon kötésben. Az egyik első magyar nyelvű tudományos-fantasztikus, sci-fi kötet, egyben dísztópia!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras