Nyomtatványok

Tételek száma: 191

1917 Meggendorfer -Blätter. Zeitschrift für Humor und Kunst. 99. Band Nr. 1240-1253. 1914. okt. 1.-dec. 31. München-Esslingen,1914,J. F. Schreiber, 4+224 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben.   Ágoston Ernő (1889-1957): Ex libris Soproni Kaszinó, klisé, papír, jelzett a klisén, 13×7,5 cm
13664.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1917 Meggendorfer -Blätter. Zeitschrift für Humor und Kunst. Band 104. Nr. 1306-1318. 1916. jan. 6.-március 30. München-Esslingen, 1916,J. F. Schreiber, 4+208 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, egy-két szakadt címlappal.   Ágoston Ernő (1889-1957): Ex libris Soproni Kaszinó, klisé, papír, jelzett a klisén, 13×7,5 cm
13665.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1919 A Nemzeti Újság nov. 15-i száma Horthy Miklós bevonulása Budapestre vezércikkel.
13666.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1919. N. Lenin: A szovjethatalom legközelebbi feladatai. Bp., Közoktatásügyi Népbiztosság. 38p. Kiadói papírborítóval
13667.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

13668.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

cca 1920 Külmissziói gyermek könyvtár 8 db füzet
13669.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1920-1990 33 db szentkép
13670.

cca 1920-1990 33 db szentkép

Kikiáltási ár:
800 Ft

1922 Tartsay Pál esküvői menükártya két képpel, szakadozott szélekkel 11x17 cm
13671.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1923 A fővárosi alkalmazottak nemzeti szövetségének tisztviselőosztálya által létesítendő "szanatórium" javára tiszteletjegy
13672.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1924 Dr. Trócsányi Dezső: A modern gimnázium. Dedikált. Pápa. 32 p
13673.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13674.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1925 Uj Idők. XXXI. évf. 1-26., 1925. jan. 1-jun. 28. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.+1934 XL. évf. 27-52. 1934. júl. 1-karácsony. II. félév. Átkötött kopott, sérült félvászon-kötésben, néhány laza lappal.
13675.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft