Nyomtatványok Tételek száma: 191
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2417065
13810
397
Printed Materials
Vegyes szentkép tétel, közte néhány litho, kb. 60 db 2416216
13811
397
Printed Materials
13 db városképes leporello és prospektus (Balaton, Székesfehérvár, Miskolctapolca, stb.) 2374693
13812
397
3200
Printed Materials
Róma látképe. Régi metszet reprintje, papír. Foltos. 16x53 cm 2394142
13813
397
Printed Materials
Frühlings Erwachen. A tavasz ébredése. Litografált képekkel díszített német nyelvű verses füzet, zsinórfűzéssel. 8 l. 2240916
13814
397
400
Printed Materials
London, view of Balckfriars Bridge and St. Pauls Cathedral, kézzel színezett nyomat, 22x32,5 cm 2422528
13815
397
Printed Materials
Vegyes papírrégiség tétel, közte: Treu, Nuglisch & C. Nachfolger Carl Thies Glycerin-Eierdotter-Seife, szappan lito reklám kártya, szakadt, Dimitrino & C. egyiptomi cigarettás lito reklám kártya (rajta osztrák és magyar címerrel, Charles M. Rabinovsky egyiptomi cigarettás reklámkártya, Liebig Társaság Húskivonata, lito reklámkártya, 1912-es Nizzai karnevál prospektus, 2 kicsi tasak, Furulyás Jancsi 1912-es operett előadásának grafikus prospektusa (litográfia), ..stb. Összesen 18 db. Változó állapotban. Különféle méretben. 2323475
13816
397
Printed Materials
Híres magyarokat ábrázoló 11 db különböző méretű nyomtatvány, Pataki féle órarend 2423126
13817
397
Printed Materials
Mádai Norbert: A WIng-Tsun legendája, foltos, kissé kopott borítóval, 15+1 p. 2272362
13818
397
Printed Materials
Vegyes főleg modern papírrégiség tétel, változó állapotban, különféle méretben. 2401364
13819
397
Printed Materials
Vegyes papírrégiség tétel: levelezőlapok, kis reklám, kis filatélia 2421895
13820
397
Printed Materials
20 db retró magyar erotikus újság Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft