Nyomtatványok

Tételek száma: 191

Vegyes szentkép tétel, közte néhány litho, kb. 60 db
13810.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13 db városképes leporello és prospektus (Balaton, Székesfehérvár, Miskolctapolca, stb.)
13811.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Róma látképe. Régi metszet reprintje, papír. Foltos. 16x53 cm
13812.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Frühlings Erwachen. A tavasz ébredése. Litografált képekkel díszített német nyelvű verses füzet, zsinórfűzéssel. 8 l.
13813.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

London, view of Balckfriars Bridge and St. Pauls Cathedral, kézzel színezett nyomat, 22x32,5 cm
13814.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25

Vegyes papírrégiség tétel, közte: Treu, Nuglisch & C. Nachfolger Carl Thies Glycerin-Eierdotter-Seife, szappan lito reklám kártya, szakadt, Dimitrino & C. egyiptomi cigarettás lito reklám kártya (rajta osztrák és magyar címerrel, Charles M. Rabinovsky egyiptomi cigarettás reklámkártya, Liebig Társaság Húskivonata, lito reklámkártya, 1912-es Nizzai karnevál prospektus, 2 kicsi tasak, Furulyás Jancsi 1912-es operett előadásának grafikus prospektusa (litográfia), ..stb. Összesen 18 db. Változó állapotban. Különféle méretben.
13815.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16

Híres magyarokat ábrázoló 11 db különböző méretű nyomtatvány, Pataki féle órarend
13816.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Mádai Norbert: A WIng-Tsun legendája, foltos, kissé kopott borítóval, 15+1 p.
13817.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Vegyes főleg modern papírrégiség tétel, változó állapotban, különféle méretben.
13818.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vegyes papírrégiség tétel: levelezőlapok, kis reklám, kis filatélia
13819.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20 db retró magyar erotikus újság
13820.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft