Nyomtatványok Tételek száma: 191
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2308568
13640
397
Printed Materials
1868 A Magyar Tudományos Akadémia értesítője. II. évf. Szerk.: Rónay Jácint. Pest, 1868, Eggenberger Ferdinánd, 2+338+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, néhány helyen ceruzás aláhúzással. 2308569
13641
397
Printed Materials
1869 A Magyar Tudományos Akadémia értesítője. II. évf. Szerk.: Rónay Jácint. Pest, 1868, Eggenberger Ferdinánd, 2+227+3 p. Átkötött félvászon-kötés,kopott borítóval, kopott gerinccel, foltos lapszélekkel, néhány helyen bejelöléssel. 2418063
13642
397
Printed Materials
cca 1880 Das Neue WIen 18 litografált képet tartalmazó leporelló, kissé sérült vászonkötésben / leporello with 18 litho images 12x8 cm 2420941
13643
397
Printed Materials
1887 Az esztergomi Frey Ferenc Bank és Váltóház kihajtható sorsolási értesítője az 1887-es évre, szép állapotban 2421048
13644
397
Printed Materials
1893 A nagykárolyi (Erdély) kegyes tanítórendiek vezetése alatt álló főgimnázium értesítője az 1892-93. tanévről, vászonkötésben, szép állapotban, 100p 2422474
13645
397
Printed Materials
Hecht Bankház. Hasznos Tudnivalók a m. kir. szab. osztálysorsjátékról. Szerk.: Ligeti Antal. Bp., 1898, Rigler J. Ede, 28+4 p. 2418059
13646
397
Printed Materials
cca 1900 Ricordo di Roma, Napoli, Milano, Pompei. 4 db leporello 2418258
13647
397
Printed Materials
cca 1900 Versailles 30 db képeslapot tartalmazó képeslapfüzet 2416409
13648
397
Printed Materials
cca 1900 Ricordo di Venezia, Palermo, Genova, Milano . 4 db képes leporelló 2141551
13649
397
Printed Materials
cca 1900 Magyar Királyi Államvasutak. Az üzletvezetőségek vonalbeosztása és kilométerhossza. Szakadt, sérült. 22 p. 2401444
13650
397
Printed Materials
cca 1900 Hidakat ábrázoló nyomatok, az egyiken az Erzsébet-híd építésével, offszet, 28x36 cm és 28x37 cm 2419424
13651
397
Printed Materials
1904 A Karcagi Községi Polgári Leányiskola növendékeinek meghívója hazafias ünnepségre Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft