Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 167

19132.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

19133.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) masszív figaro karkötő, jelzés nélkül, h: 22 cm, nettó: 19,67 g
19134.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Aranyozott ezüst(Ag) elemekkel díszített karkötő, bőr szíjjal, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 9,39 g
19135.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) bross, fém tűvel, jelzett, 3,5×2,5 cm, bruttó: 4,06 g
19136.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, méret: 58 és 61, bruttó: 4,44 g
19137.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) skorpió alakú bross, jelzés nélkül, h: 5,5 cm, nettó: 8,05 g
19138.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) masszív modern gyűrű (Jette Joop Europe), jelzett, méret: 53, nettó: 34,51 g
19139.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) filigrán díszítésű fülbevalópár gránátokkal és korallal, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 9,14 g
19140.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, jelzés nélkül, nettó: 3,17 g
19141.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) mandzsettagombpár, jelzett, nettó: 8,45 g
19142.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 2,85 g
19143.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft