Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 167

Ezüst(Ag) gyűrű kék és fehér kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,45 g
19108.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, markazitokkal, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,51 g
19109.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst(Ag) virágos gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 2,97 g
19110.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst(Ag) kerek gyűrű, kék kővel és markazitokkal, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,04 g
19111.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) glídes karkötő, köves díszítéssel, jelzett, h: 18,5 cm, bruttó: 7,58 g
19112.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 14,93 g
19113.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Antik ezüst(Ag) kiskanál, díszes nyéllel, vésett mintával, jelzett, kopásokkal, h: 13 cm, 16,15 g
19114.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) fülbevalópár, türkizzel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 6,02 g
19115.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 23,56 g
19116.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, fekete kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 6,44 g
19117.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) masszív köves gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 27,05 g
19118.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) modern gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 5,32 g
19119.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft