Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 167

Ezüst(Ag) virágos gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 4,47 g
19120.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst(Ag) markazitos gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,28 g
19121.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) karperec, jelzés nélkül, jó állapotban, bruttó 57,81 g
19122.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) dobozka, zafírral, jelzett, 3×2,5 cm, bruttó: 13,59 g
19123.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
18

Ezüst(Ag) gyertyatartó, jelzett, súlyozott, m: 4,5 cm, bruttó: 117,46 g
19124.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11

Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 17,17 g
19125.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,82 g
19126.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst(Ag) mintás karikagyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 3,69 g
19127.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) nyaklánc, köves függőrésszel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 5,82 g
19128.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) nyaklánc, medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 7,53 g
19129.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Aranyozott ezüst(Ag) nyakék, gránát kövekkel kirakva, jelzett, h: 51 cm, bruttó: 73,58 g
19130.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Ezüst(Ag) négyzet alakú fülklipsz, jelzett, 3×3 cm, nettó: 15,52 g
19131.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft