Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 129

19096.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüst(Ag) négyzet alakú fülklipsz, jelzett, 3×3 cm, nettó: 15,52 g
19097.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) nyakék, gránát kövekkel kirakva, jelzett, h: 51 cm, bruttó: 73,58 g
19098.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

14K arany fülbevaló borostyánnal. Jelzett. br 2,68 g
19099.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

14K arany (Au ) Doxa női karóra kézi felhúzós szerkezettel. Működik, jelzett. br 6,8 g
19100.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

2 db Ezüst (Ag) fekete köves gyűrű, jelzettek, újszerű állapotban, méret: 51 és 56, bruttó: 3,5 g
19101.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Tibeti ezüst(Ag) mandzsettagomb pár, jelzés nélkül, nettó: 15,4 g
19102.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Antik  ezüst (Ag) só / cukorszóró 13 latos ezüstjellel. talpán kis deformációval. 9,5 cm, 53,9 g
19103.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
16

Ezüst(Ag) Schneller márkájú felhúzós karóra, jelzett, megrázás után kis ideig működik, d: 6 cm, bruttó: 33,45 gr
19104.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst(Ag) habos kanál, jelzett, h: 18 cm, nettó: 16,16 g
19105.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14

Antik ezüst (Ag) egy személyes (keresztelő) villa és kés szett XIX. sz. vége, magyar, .mesterjegyes. 85 g
19106.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst (Ag) kitűző és gyűrű, malachit kővel. össz br. 26 g
19107.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft