Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 129

Ezüst(Ag) gyűrű lila kővel, jelzett, méret: 50, bruttó: 4,59 g
19084.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) kis kanálka, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 11,58 g
19085.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14

Ezüst(Ag) gyűrű markazittal, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,12 g
19086.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel gazdagon kirakva, jelzés nélkül, méret: 52, bruttó: 10,7 g
19087.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,82 g
19088.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezüst(Ag) hullámos karkötő, kis rózsaszín köves függőkkel, jelzett, h: 17,5 cm, bruttó: 6,59 g
19089.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 20 cm, bruttó: 16,94 g
19090.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 17,17 g
19091.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) szívecskés karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 7,94 g
19092.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) masszív figaro karkötő, jelzés nélkül, h: 22 cm, nettó: 19,67 g
19093.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Arany (Au) 14K Erca Watch karóra, jelzett, nem jár, hiányzó felhúzóval, d: 2,3 cm, bruttó: 8,18 g
19094.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

19095.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft