Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 129

Aranyozott ezüst karperec. Vésett, kissé behorpadt. jelzés nélkül 18 g, d: 7,5 cm Díszdobozban
19108.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
25

6 db ezüst (Ag) emlékkanál zománc berakással (Berlin, Chur, Bad Wiessee, Insel Mainau, Bad Dahme, Düsseldorf), Düsseldorf kivételével jelzett, kopott vászonborítású dobozban, br. 59 g,  h: 10 és 11 cm között.
19109.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

19110.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Diótörő ezüst (Ag) nyéllel, jelzett, kopásnyomokkal, br. 192 g,  h: 19 cm.
19111.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

19112.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

19113.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

19114.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

19115.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Ezüst (Ag) talpu kupicás pohárkák 2 db. Jelzett, színezett üveggel. m: 8 cm
19116.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst (Ag) tálca, jelzett, d: 28 cm, nettó: 348 gr
19117.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Ezüst (Ag) doboz, fa betéttel. Szép állapotban. jelzett 11x10x4,5 cm br 239 g
19118.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

14 K széles arany karikagyűrű, belül 1912-es gravírozással 8,36 g, 67-es méret / 14 C gold ring 8,36 g size: 67
19119.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft