Hárs Éva: Martyn Ferenc életmű katalógusa. H.n., 1985, Somogy megyei M... https://www.darabanth.com/hu/393-Gyorsarveres/393.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000029/Hars-Eva-Martyn-Ferenc-eletmu-katalogusa-Hn-1985-Somogy-megyei-Muzeumigazgatosag-Megj~II2376738
2376738
16599
393
3800
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
3 800 Ft 10,30 EUR , 11,88 USD
Leírás: Hárs Éva: Martyn Ferenc életmű katalógusa. H.n., 1985, Somogy megyei Múzeumigazgatóság. Megjelent 1500 példányban. Fekete-fehér reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
: karap_norbert