A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították: Lyka Károly, Majovszky Pál, és Petrovics Elek. Bp.,(1926), "Művészet", (Athenaeum),163 p. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, a képek előtt hártyapapírral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban.