Max Nordau: Írások a cionizmusról. Ford. és bevezette: Mohácsi Jenő. Népszerű Zsidó Könyvtár 21. Szerk.: Bánóczi József és Gábor Ignác. [Bp.,1930,] Népszerű Zsidó Könyvtár,[Bíró Miklós-ny.], 52 p. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült, hiányos gerinccel, kissé kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán apró sérüléssel.