Kiss Arnold: Sámuel Hanagid Ibn Nagdéla. Népszerű Zsidó Könyvtár 20. Szerk.: Bánóczi József és Gábor Ignác. [Bp.,1925,] Népszerű Zsidó Könyvtár,[Bíró Miklós-ny.], 68+4 p. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült, hiányos gerinccel, kissé kopott borítóval.