Magyar vasúti szaknaptár. 1911. Közlekedési almanach és sematizmus. Hetedik évfolyam. Szerk.: Wodiáner Béla Antal. Bp., 1911., Wodianer F. és Fiai-ny., XXXII+2+144 p.+3 t.; 640 p.+ 1 t. Rendkívül izgalmas korabeli reklámanyaggal. Kiadói festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, ceruzás aláhúzásokkal, de alapvetően jó állapotban. Ritka!