Könyvek: Technika

Tételek száma: 3

Magyar vasúti szaknaptár. 1911. Közlekedési almanach és sematizmus. Hetedik évfolyam. Szerk.: Wodiáner Béla Antal. Bp., 1911., Wodianer F. és Fiai-ny., XXXII+2+144 p.+3 t.; 640 p.+ 1 t. Rendkívül izgalmas korabeli reklámanyaggal. Kiadói festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, ceruzás aláhúzásokkal, de alapvetően jó állapotban. Ritka!
15300.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ferdinand Leitenberger: Das freiwillige Pompiers-Corps; oder, Anleitung wie in jeder Provinzial-Stadt oder in jedem grössern Dorfe mit unbeträchtlichen Auslagen eine Feuerwehr oder Feuer-Lebensrettungs-Löschanstalt gegründet werden kann bereits ausgeführt zu Reichstadt in Böhmen. Prag, 1855. Friedrih Ehrlich. 64 p + 2 kihajtható t. Szélén gyűrődéssel. Ferdinand Leitenberger a tűzoltóság elterjesztésének úttörője volt / he was a fire-guard pioneer. Booklet with some crease
15301.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Bessenyey József: A fényképek előállítása. Kézikönyv a fényképészet kezdő műkedvelői számára. Székesfehérvár, 1889. Számmer Imre. 72p. Fűzve, modern vászonkötésben, az eredeti papírborító felhasználásával
15302.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft