Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2339639
19145
389
40000
Jewellery
Ezüst(Ag) szervírozó kanál, jelzett, h: 31 cm, nettó: 146 g 2340954
19146
389
28000
Jewellery
Desszertes kanál készlet 6+1 db. Aranyozott ezüst, jelzett. Szép állapotban. 11,5 cm, 20,5 cm 2335229
19147
389
Jewellery
Ezüst (Ag) fűszertartó üveg betéttel, jelzett Belgium Wolfers Fréres (1892-1942) nett: 20 g, br 47 g d: 4 cm / Silver spice holder. Hallmarked 2342574
19148
389
30000
Jewellery
Ezüst (Ag) díszes peremű tálca, jelzett, kopásnyommal, 14x24,5 cm, nettó: 164 gr 2342584
19149
389
60000
Jewellery
Ezüst (Ag) tálca, jelzett, d: 28 cm, nettó: 348 gr 2341599
19150
389
150000
Jewellery
Ezüst (Ag) tálca. XX: sz. eleje. Jelzett, mesterjegyes d: 36 cm 890 g
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
2340799
19151
389
36000
Jewellery
Ezüst (Ag) hólyagos peremű tálca. Jelzett, d: 19 cm, 192g 2341039
19152
389
150000
Jewellery
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet hat személyes 3x6 darabos, Jelzett, monogrammal. Nettó 737 g + kések
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
2341723
19153
389
17000
Jewellery
Ezüst (Ag) kosár formájú kínáló kristály üveg betéttel. Ezüst rész több helyen sérült. nettó 109 g. Üveg hibátlan. m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft