Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 153

Ezüst (Ag) gyöngyös karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, bruttó: 3,4 g
19120.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst (Ag) nemesi címeres cigaretta tárca. Jelzett, belül aranyozott. 9x6,5x1,5 cm 160g
19121.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Ezüst poháralátét. Jelzett 31 g d: 10 cm
19122.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
26

Ezüst (Ag) cigaretta tárca. Jelzett, deformált. 8x7x1,7 cm 104 g
19123.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 34,25 g
19124.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, jelzett, méret: 50, bruttó: 6,39 g
19125.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) karkötő, Pandora jelzéssel, h: 18 cm, bruttó: 9,44 g
19126.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst(Ag) kék köves karkötő, állítható, Pandora jelzéssel, bruttó: 6,47 g
19127.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) gyöngyös fülbevalópár, markazittal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 7,29 g
19128.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) szívecskés karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 2,4 g
19129.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,88 g
19130.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) félgömb alakú fülbevalópár, jelzett, d: 1,3 cm, nettó: 9,06 g
19131.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft