Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2336725
19120
389
Jewellery
Ezüst (Ag) gyöngyös karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, bruttó: 3,4 g 2341706
19121
389
30000
Jewellery
Ezüst (Ag) nemesi címeres cigaretta tárca. Jelzett, belül aranyozott. 9x6,5x1,5 cm 160g 2341684
19122
389
Jewellery
Ezüst poháralátét. Jelzett 31 g d: 10 cm 2341712
19123
389
Jewellery
Ezüst (Ag) cigaretta tárca. Jelzett, deformált. 8x7x1,7 cm 104 g 2336894
19124
389
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 34,25 g 2340949
19125
389
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, jelzett, méret: 50, bruttó: 6,39 g 2336509
19126
389
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, Pandora jelzéssel, h: 18 cm, bruttó: 9,44 g 2336577
19127
389
Jewellery
Ezüst(Ag) kék köves karkötő, állítható, Pandora jelzéssel, bruttó: 6,47 g 2336581
19128
389
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyös fülbevalópár, markazittal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 7,29 g 2336589
19129
389
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 2,4 g 2336594
19130
389
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,88 g 2336601
19131
389
Jewellery
Ezüst(Ag) félgömb alakú fülbevalópár, jelzett, d: 1,3 cm, nettó: 9,06 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft