Metszetek Tételek száma: 28
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2333214
10502
388
Engravings
Morelli Gusztáv és mások által készített fa és rézmetszetek, litográfiák gyűjteménye, nagyrészt újságokból, magyar vonatkozású képekkel. épületek, híres emberek, stb legalább 100 db gyűrűs berakóban lefűzve. 2333330
10503
388
Engravings
Duna melletti külföldi településeket és egyéb településeket ábrázoló 14 db rézmetszet. lefűzve berakóban. 27x20 cm 2326132
10504
388
Engravings
cca 1890-1900 Margit szegfű. "A Kert" műmelléklete. Színes litográfia, papír, üvegezett fa keretben. 24x16 cm 2327916
10505
388
Engravings
cca 1850 4 db metszet, közte Ludwig Rohbock (1820-1883): Óbuda s a hajómalmak, Pest és Buda, 13×18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft