Metszetek

Tételek száma: 28

Perlberg - C. Rorich & Sohn & M. Kolb: Riest Hafenansicht, 1875 körül. Acélmetszet, papír, paszpartuban. Kissé foltos. Üvegezett fa keretben 14x19 cm / Steel engraving, a bit spotty, framed. 14x19 cm
10490.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Keleti Gusztáv (1834-1902) után, Rusz Károly (?-?): Tarczal (Tarcal), Zemplén megyében, 1870-90 körül. Fénymetszet, papír, paszpartuban. Jelzett a metszeten nyomtatva. Üvegezett fa keretben 14,5x19 cm
10491.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Nemes Ödön (1847-1902) eredetije után Greguss János (1838-1892): Székelyek, 1870-90 körül. Fénymetszet, papír, paszpartuban. Kissé foltos. Üvegezett fa keretben 14,5x13,5 cm
10492.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

4 db régi madaras metszet üvegezett keretben 24x16 cm
10493.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
14

Albrecht Dürer metszet reprodukciók Die Sammlung Partheon 20 db két oldalas táblán  Megviselt állapotú mappával 35x26 cm
10494.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19

cca 1860 Ungern. Stadt Pest. Jacob Alt 1821-ben készült rajza alapján nyomat (?). Nyomtatta: Kunike. Lap teteje vágott, hajtásnyommal. 22×35 cm.
10495.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

2 db XIX. sz. férfi portré, litográfia, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 23×19,5 cm
10496.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kitaibel [Pál], Paul(us) és Waldstein, Francisc(us): Descriptiones et icones plantarum rariorum Hungariae című monumentális művéből származó kézzel színezett rézmetszetű 276. tábla papíron: Helleborus atrorubens (pirosló hunyor). Foltos, lap közepén hajtásnyom mentén sérült. 47x66 cm
10497.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Kitaibel [Pál], Paul(us) és Waldstein, Francisc(us): Descriptiones et icones plantarum rariorum Hungariae című monumentális művéből származó kézzel színezett rézmetszetű 241. tábla papíron: Allium fuscum (barnás bugás hagyma). Lapon apró foltokkal, lap bal széle és bal felső sarka sérült és hiányos. 47x31 cm
10498.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Fuchshündin. Une chienne renarde. Pejnőstény kutya. Színes litográfia, papír. Jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Paszpartuban. 19,5×27 cm
10499.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

10500.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

10501.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft