Cserkész

Tételek száma: 19

1940 Cserkészfüzet, benne ceruzás bejegyzésekkel, írásokkal. + 1940. júl. 10. napiparancs
13080.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1923, 1934 A Regnum Marianum cserkészcsapatának értesítője, + 2 db Vezetők lapja
13081.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Hermann Győző: A koppenhágai Jamboree 1924. Bp., 1924. Magyar Versenycsapat. Kiadói papírkötésben, sérülésekkel.
13082.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

13083.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1930-1940 102 sz. Ganz cs. cs. vizitcserkész könyvei 3. sz.: Kajak. én., hn., nyn., 157 p.+11 (kihajtható táblák 80 ábrával) t. Papírkötés, a borító foltos, a hátsó borító leszakadt, az utolsó két táblán sérüléssel, hiánnyal.
13084.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1940 Magyar Cserkész 3 száma, XXI. évf. 21. sz., XXII. évf. 1., 3. sz. Változó állapotban, közte szakadozott.
13085.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Az amerikai magyar emigrációs cserkész szövetség főtanácsának használatlan levélpapírja
13086.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft