Cserkész Tételek száma: 19
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2117069
13068
387
Scout
1935 A 239. sz. Munkácsy cserkész csapat csoportképe, Róna Károly műterméből, 8,5x13,5 cm 2271422
13069
387
Scout
1941 Meghívó Baár-Madas Református Leánynevelőintézet 24. Tisza Ilona cserkészleánycsapatának és 158. Gyöngyvirág Tündérke cserkészcsapatának cserkész avatására és karácsonyi ünnepélyére, törésnyomokkal és lap tetején apró szakadással, 11x15 cm 2263394
13070
387
Scout
1931 Cserkész fiú portré, a 284. sz. Szent Korna csapatból, hátoldalán feliratozott és Ács Dusi Bp.fényképészeti műtermének pecsétjével jelzett vintage fotólap, sérült, ragasztott, 8,5x13,5 cm 2322359
13071
387
Scout
1940 Cserkészbolt téli árjegyzéke cserkészeknek és leventéknek, Márton Lajos által készített grafikus címlappal, szép állapotban, 48p 2320808
13072
387
Scout
cca 1930 174. számú Ganz cserkészcsapat zenésze, hátoldalon feliratozott fotó, sérüléssel, törésnyomokkal, 8×5,5 cm 2316919
13073
387
Scout
1924 Jamboree Danmark. Copenhagen. Jorgensen. 221p. kiadói félvászon kötésben. / Half linen binding. 2317880
13074
387
Scout
1941 Pécs, Ámosz cserkészcsapat kitöltetlen dicsérő oklevél 14x11 cm 2324005
13075
387
Scout
cca 1930-1940 Vegyes cserkészfotó tétel, 6 db fotó, 8,5×5 cm 2324002
13076
387
Scout
cca 1930-1940 Vegyes cserkészfotó tétel, 6 db fotó, 8,5×5 és 8,5×11 cm 2323998
13077
387
Scout
cca 1930-1940 Vegyes cserkészfotó tétel, 6 db fotó, 8,5×5,5 és 9×6,5 cm 2323483
13078
387
Scout
Bodnár Gábor: A magyarországi cserkészet története. Garfield, 1980, Magyar Cserkész Szövetség. Kiadói papírkötés, kissé maszatos borítóval. Amerikai kiadás. 2044172
13079
387
Scout
Tamás 1938 jelzéssel: Cserkész grafika. Megjelent. Ceruza, papír. Jelzett. 18x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft