Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 90
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2307399
31857
386
2200
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1974. "Tűzbiztonsági Érem arany fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, nem eredeti tokban T:1-,2 NMK 564. 2232515
31858
386
Numizmatika
1974. KISZ (Kommunista Ifjúsági Szövetség) Forradalmi Ifjúsági Napok festett, műgyantás propaganda jelvényei: 1848-1974, 1919-1974, 1945-1974 feliratokkal (50mm) T:1 2237662
31859
386
Numizmatika
1975. "Petőfi 1848" ezüstpatinázott Br jelvény (2x) T:1,1- 2308216
31860
386
Numizmatika
1980. "A Magyar Népköztársaság Űrhajósa" aranyozott, műgyantás jelvény (26x60mm) T:1 2308906
31861
386
Numizmatika
1981. "Az Emberi Környezetért Érdemérem" zománcozott kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban T:1- 2312378
31862
386
Numizmatika
1982. "Munkásőrség - 25 év" aranyozott, műgyantás jelvény eredeti, de sérült tokban + ~1960. "Munkásőr" 5 éves szolgálati műgyantás jelvény eredeti, de sérült tokban T:1-,2 2309818
31863
386
Numizmatika
1984. "Sobieski Túra - XXVI 1984" műgyantás jelvény (37x30mm) T:1- 2286440
31864
386
Numizmatika
1990. "10 éves az 56-os Szövetség" aranyozott, műgyantás fém jelvény eredeti tokban (27x23mm) T:1 2230847
31865
386
Numizmatika
1992. "Vám és Pénzügyőrség" Szolgálati Érdemérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dobozában + DN "1822-1884 Lónyay Menyhért" lemezérem. Szign.: Z.S. H.S. (52mm) T:2 NMK 751. 2309823
31866
386
Numizmatika
1996. "Meteor TTE 34. Városismertető Verseny - Millecentenárium Tiszteletére 896-1996" Br jelvény (38,5mm) T:1- 2237651
31867
386
Numizmatika
3xklf külföldi jelvénytétel, közte NDK ~1950. "Város és vidék kéz a kézben" zománcozott Br jelvény T:2-,3 3xdiff foreign badges, within GDR ~1950. "Stadt und Land hand im hand" enamelled Br badge C:VF,F 2310541
31868
386
5500
Numizmatika
6db-os turista jelvény tétel, közte "Természetkedvelő Vasipari Szocialista Brigádok és Dolgozók - Jelvényszerző mozgalma" műgyantás jelvény T:vegyes Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft